Kurumsal

TEKİNLER DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. 1991 yılında Mersin de kurulmuş olup, bakliyat hububat ve yem emtialarının üretimi, ithalatı, ihracatı, transit ve dahili ticareti ile iştigal etmektedir. Firmamız, başta bakliyat ve hububat olmak üzere bir çok zirai mahsülü, kendi tesislerinde kalite kontrol sorumlularının ve mühendislerinin kontrolünde titizlikle hazırlayarak "PIRLANTA" markası ile Türkiye ve Dünya pazarlarına sunmaktadır. PIRLANTA markalı ürünlerimizin ihracatı ağırlıklı olarak Avrupa ülkeleri, Kuzey ve Güney Amerika ülkeleri, Kuzey Afrika ve Ortadoğu ülkelerine yapılmaktadır.

İLKELERİMİZ
Kalite anlayışımızdan hiçbir şekilde ödün vermeden ürünlerimizi en sağlıklı biçimde tüketicilerimizin beğenisine sunmak. Üretimi yapılan ürünlerin tedarik sürecinden, işlenmesi ve tüketicilerimizin beğenisine sunulmasına kadar geçen tüm safhalarda kaynakları en verimli şekilde kullanarak maliyetleri düşurmek ve kaliteyi arttırmaktır. Markamız PIRLANTA ile özdeşleşmiş olan kalitemizi devam ettirmek için tedarikçi kuruluşlarla işbirliğimize önem vermektir. "Müşteri Her Zaman Haklıdır" sözünden yola çıkarak müşteri memnuniyetini temel ilkemiz haline getirmek. Pazar ihtiyaçlarını ve tüketici eğilimlerini göz önünde bulundurarak ürün çeşitliliğimizi zenginleştirmek, üretim bantlarımızın her zaman için son teknoloji cihazlarla donatılmış olmasına özen göstermektir.

Sürdürülebilirlik Yönetimi
Tekinler Dış Tic. Ltd. Şti. (Markamız Pırlanta Bakliyat)’ ın sürdürülebilirliğini; geçmişten gelen deneyimi, kalitenin benimsediği yaklaşımı ve öncelikleri ışığında sektörel boyutlara yönelik anlayış, strateji ve hedefler belirleyerek, yönetiriz.

2017 yılında sürdürülebilirlik konularının Pırlanta Bakliyat’a özgü ve tek bir çatı altından yönetilmesi adına, Sürdürülebilirlik Komitesi’ni; Genel Müdür, Üretim Müdürü, Kalite Müdürü ve İnsan Kaynakları’ndan oluşturarak kurduk.

KALİTE POLİTİKAMIZ

➢ Kaliteyi sürekli geliştirerek firmamızın yurtiçi ve yurtdışı pazar payını ve rekabet gücünü sürekli arttırmayı,

➢ Gıda güvenliği yönetim sistemi şartlarına uymayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi,

➢ Müşteri istekleri ve taleplerini göz önünde bulundurarak Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı,

➢ Çalışanları firmanın tüm aktivitelerine dahil ederek yüksek motivasyon sağlamayı, kaliteyi şansa birakmadan, bir yaşam tarzi olarak kabul etmeyi ve uygulamayı

➢ Üretimin her aşamasında eğitimli , etkin, verimli ve tecrübeli personel ile çalışmayı,

➢ İnsan sağlığını ön planda tutarak ve Teknolojiyi yakından takip ederek hijyenik ortamlarda, Yasal şartlara, Türk Gıda Kodeksi ve Standartlara uygun bakliyat ve hububat çeşitleri olan ürünlerimizi üretmeyi, hammadde temininden başlayarak ambalajlama, muhafaza ve tüketim noktalarına ulaşana kadar, tarafsız bir kontrol sistemi ve modern cihazlar kullanarak, hijyenik paketlenmiş ürünlerimizi tüketime sunmayı,

➢ Maksimum hijyenik koşullarda, Minimum risk bilinciyle üretim yapmayı,

Taahhüt ederiz

Genel Müdür
Nohut | Pırlanta Bakliyat
Pirinç | Pırlanta Bakliyat
Biber | Pırlanta Bakliyat